Tverečiaus pasienio poste - 10 SMD video ekranų

2015-10-13

Po dviejų mėnesių paruošiamųjų įrangos montavimo ir derinimo darbų, L.E.D. specialistai baigė SMD video ekranų (10 vnt.) montavimo Tverečiaus pasienio kontrolės poste projektą. Specialiai šiam projektui L.E.D., NOVASTAR ir AKIS Technologies inžinieriai sukūrė LED video ekranų valdymo programą, kuri optimaliai integruota kartu su kitomis eismo kontrolės sistemomis.

 

Naujai pastatytame Tverečiaus pasienio kontrolės poste L.E.D. specialistų sumontuoti video ekranai  skirti operatyviai atvaizduoti informaciją apie tai kokios rūšies transportui leidžiama arba draudžiama įvažiuoti į pasienio kontrolės posto teritoriją ir pan.
 

"Rinkdamiesi pasienio kontrolės postui reikalingus LED ekranus, kreipėme dėmesį į kelis kriterijus: nepertraukiamas ir kokybiškas video ekranų veikimas 24 valandas per parą, patogi ir aiški video ekranų valdymo programinė įranga, galimybė ekranų valdymą integruoti kartu su video kameromis, pakeliamomis užkardomis, šviesoforais" - sako inžinerinių sprendimų lyderės UAB "Fima" projektų vadovas Vadimas Ravoitis.

 

 

Pasak L.E.D. plėtros vadovo Renato Parojaus, toks 10 video ekranų ir unikalios programinės įrangos sprendimas Lietuvoje pasiūlytas pirmą kartą, kaip alternatyva anksčiau naudotoms informacinėms švieslentėms, dažniausiai galinčioms atvaizduoti tik minimalų simbolių kiekį.

 

„Šis projektas mūsų įmonei buvo iššūkis, pareikalavęs susitelkimo  bei atitinkamų sprendimų. Užsakovų tikslų įgyvendinimas mums visada yra prioritetas, o pozityvūs jų atsiliepimai - geriausias įvertinimas projektui jau pasibaigus.“ - sako R. Parojus.

 

Share on Facebook
Please reload

Naujausi pranešimai

LED specialistai sumontavo Piksel ekraną Vilniuje

April 11, 2020

1/9
Please reload

Kitos naujienos
Please reload

Socialiniai tinklai:


LED ekranų ekspertai, turintys didžiausią video ekranų montavimo bei eksploatavimo patirtį Baltijos šalyse. 

Delta biurų pastatas
J. Balčikonio str. 9, Vilnius

Lithuania
 

Įmonės kodas: 303074820
PVM: LT100007799116

a/s: LT247300010136105368
El. paštas: info@ekranai.com
www.ekranai.com