Naujienos

Show More
Show More
Show More
Show More
Show More
Show More

2017.01.17. Panevėžio mieste L.E.D. inžinieriai pakeitė senus ACM ekranus. 

 

Po 2 savaičių paruošiamųjų įrangos montavimo ir derinimo darbų, L.E.D. specialistai baigė DIP video ekranų (2 vnt.) montavimo ir pajungimo Panevėžio mieste projektą. Jo metu buvo demontuoti seni ACM video ekranai, pakeista didžioji dalis tvirtinimo konstrukcijų elementų, ir sumontuoti nauji, itin ryškūs, monitoringo funkciją turintys X20 modelio ekranai. Video ekranų dydis (mm) - 7680 x 3840, rezoliucija (piks.) - 384 x 192. Ryškumas (Nit) - 8.000.

 

"Rinkdamiesi LED ekranus, kreipėme dėmesį į kelis kriterijus: nepertraukiamas ir kokybiškas video ekranų veikimas, ryškus vaizdas, kuriam nedaro įtakos tiesioginiai saulės spinduliai ir patogi video ekranų valdymo programinė įranga", - sako UAB "Panevėžio Bičiulis" direktorius Nerijus Gvazdauskas.

 

Pasak L.E.D. plėtros vadovo Renato Parojaus, X20 modelio itin ryškūs video ekranai su monitoringo funkcija Lietuvoje įdiegti pirmą kartą.

"Ekranų monitoringas mums leidžia realiu laiku stebėti visus LED ekrano darbinius parametrus, tokius kaip įrangos temperatūra, drėgmės parametrai, LED modulių būklė, esamo vaizdo kontrolė, LED pikselių darbas ar  duomenų perdavimo laidų būklė
“ - sako R. Parojus.

2016.12.12. Visi L.E.D. ekranų modeliai - su unikalia gedimų prevencijos funkcija. 

Video ekranų įrengimo ir aptarnavimo įmonė L.E.D. ir NOVASTAR pradeda bendradarbiavimą LED ekranų programinės įrangos srityje. Nuo šiol visuose L.E.D. ekranuose bus montuojama speciali NOVASTAR programinė įranga ir NOVASTAR vaizdo procesorius. Tai leis realiu laiku stebėti visus LED ekrano darbinius parametrus, tokius kaip įrangos temperatūra, drėgmės parametrai, LED modulių būklė, LED modulių veikimo laikas, esamo vaizdo kontrolė, LED pikselių darbas, duomenų perdavimo laidų būklė ir pan.
 

NOVASTAR sistema realiu laiku lygina ir analizuoja LED ekrano parametrus, ir aptikusi nukrypimus nuo įprastos ekrano veikimo normos apie tai informuoja el. paštu.

2016.11.07. LED ekranų inspektavimas ABSEN LED gamykloje Shenzhen (Kinija).  

Lapkričio mėn. inspektavome pagal L.E.D. reikalavimus užsakytus ir pagamintus X 20 modelio video ekranus "ABSEN LED" gamykloje. L.E.D. inžinieriai kartu su Absen LED specialistais vertino pagamintų ekranų atsparumą temperatūros pokyčiams, atsparumą krituliams, komplektiškumą, vaizdo kokybę, ryškumą ir kitus led ekranų parametrus.

2016.09.21. X20 modelio ekranai - Panevėžio mieste. 

Pagal L.E.D. ir UAB "Panevėžio Bičiulis" pasirašytą sutartį L.E.D. iki naujųjų metų sumontuos ir pajungs X20 modelio ekranus (2 vnt.). Bendras LED ekranų plotas - 59 kv.m. Tai pirmasis L.E.D. projektas vykdomas Panevėžio mieste.

 

Anot L.E.D. atstovo Renato Parojaus, X20 modelio ekranai ne tik pasižymės dideliu ryškumu, bet ir turės monitoringo funkciją. Dėka unikalios programinės įrangos įdiegtos šio tipo ekranuose, bus galima stebėti ir gauti pranešimus apie visus pagrindinius led ekrano parametrus, tokius kaip darbinė temperatūra, laidų būklė, matinimo blokų stovis ir pan. 

2016.08.02. Video ekranų įrengimo ir aptarnavimo įmonė L.E.D. - stipriausi Lietuvoje 2015 m.  

Creditinfo duomenimis 2015 m. patekome tarp ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje. Svarbiausias vertinimo kriterijus - aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, taip pat turto areštų, kitą informaciją.

2016.06.03. Naujas vidaus ekrano modelis A 1.25. 

Šiuo metu jau galime pasiūlyti net 1.25 mm (“Pitch”) ekrano modelį A 1.25 skirtą vidaus patalpoms. Tokios aukštos rezoliucijos ekrano modulius sujungus į vientisą vaizdo sieną, ekranas gali būti naudojamas kaip vaizdo siena, reklaminis vaizdo baneris, ekranas verslo prezentacijoms ir tt. Atsižvelgiant, kad LED tarnavimo laiką, siekia 100,000h, jis gali būti naudojamas 24/7 vaizdo monitoringui kontrolinėse sistemose.

Didesnio kontrastingumo išgavimui naudojama “Black LED” technologija, t.y LED ekrano šviesos diodai yra juodi, tuo tarpu, įprastinio LED ekrano – balti.

Vaizdo atkūrimo savybėms pagerinti naudojamas matinis ekrano paviršius, leidžiantis išvengti atspindžių nuo pašalinių šviesos šaltinių, pavyzdžiui pro langus krentančios saulės šviesos, studijinio apšvietimo ir pan. Mūsų siūlomų ABSEN LED A 1.25 ekrano moduliai turi  precizinio reguliavimo sistemą, kurios pagalba galima išvengti tarpų tarp kabinetų ir išgauti maksimaliai tolygų vaizdą.

 

Nuotraukose ABSEN LED partnerių atlikti projektai su A 1.25 modeliu Osle (Norvegija) ir Sidnėjuje (Australija). 

2016.04.25. Prolight + Sound 2015. 

 

ABSEN LED kvietimu, L.E.D. komanda keliavo į vaizdo ir technologijų gamintojų parodą Prolight + Sound vykusią balandžio 5 - 8 d., Frankfurte, Vokietijoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016.02.19. ISE - Integrated System Europe 2016.

 

ABSEN LED kvietimu, L.E.D. komanda keliavo į vaizdo ir technologijų gamintojų parodą ISE vykusią vasario 9 - 12 d., Amsterdame, Nyderlanduose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2015.09.15. LED pradeda bendradarbiavimą su Lietuvos futbolo stadionais.

 

2015 m. rudenį L.E.D. pradeda bendradarbiavimą su Marijampolės, Alytaus ir Šiaulių futbolo stadionais, kuriuose L.E.D. specialistai įsipareigojo teikti stadionuose esančių LED video ekranų priežiūros bei aptarnavimo darbus.  

 

Anot L.E.D. plėtros vadovo Renato Parojaus, atlikti kitų, šiuo metu veiklos nebevykdančių įmonių sumontuotų video ekranų remontą  nėra paprasta, kadangi dažnai tenka dirbti su skirtingų ekranų gamintojų įranga. "Nors video ekranai įrengti ne L.E.D. specialistų, tačiau esame vieni iš nedaugelio, kurių komandoje yra patyrusių ir sertifikuotų inžinierių, galinčių prižiūrėti ir remontuoti video ekranus" - teigia R. Parojus.

 

"Mūsų įmonė dirba jau ne vienerius metus, turime didelį patirties bagažą, darbuotojai – savo srities specialistai, todėl esame pasirengę bendradarbiauti ne tik su klientais, siekiančiais tokius ekranus įsigyti, tačiau ir su norinčiais antram gyvenimui prikelti senus video ekranus." - sako R. Parojus.

 

2015.08.14. Tverečiaus pasienio poste - 10 SMD video ekranų.

 

Po dviejų mėnesių paruošiamųjų įrangos montavimo ir derinimo darbų, L.E.D. specialistai baigė SMD video ekranų (10 vnt.) montavimo Tverečiaus pasienio kontrolės poste projektą. Specialiai šiam projektui L.E.D., NOVASTAR ir AKIS Technologies inžinieriai sukūrė LED video ekranų valdymo programą, kuri optimaliai integruota kartu su kitomis eismo kontrolės sistemomis.

 

Naujai pastatytame Tverečiaus pasienio kontrolės poste L.E.D. specialistų sumontuoti video ekranai  skirti operatyviai atvaizduoti informaciją apie tai kokios rūšies transportui leidžiama arba draudžiama įvažiuoti į pasienio kontrolės posto teritoriją ir pan.

 

"Rinkdamiesi pasienio kontrolės postui reikalingus LED ekranus, kreipėme dėmesį į kelis kriterijus: nepertraukiamas ir kokybiškas video ekranų veikimas 24 valandas per parą, patogi ir aiški video ekranų valdymo programinė įranga, galimybė ekranų valdymą integruoti kartu su video kameromis, pakeliamomis užkardomis, šviesoforais" - sako inžinerinių sprendimų lyderės UAB "Fima" projektų vadovas Vadimas Ravoitis.

 

Pasak L.E.D. plėtros vadovo Renato Parojaus, toks 10 video ekranų ir unikalios programinės įrangos sprendimas Lietuvoje pasiūlytas pirmą kartą, kaip alternatyva anksčiau naudotoms informacinėms švieslentėms, dažniausiai galinčioms atvaizduoti tik minimalų simbolių kiekį.

 

„Šis projektas mūsų įmonei buvo iššūkis, pareikalavęs susitelkimo  bei atitinkamų sprendimų. Užsakovų tikslų įgyvendinimas mums visada yra prioritetas, o pozityvūs jų atsiliepimai - geriausias įvertinimas projektui jau pasibaigus.“ - sako R. Parojus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015.08.14. Bendradarbiavimas su "Absen LED".

 

Video ekranų įrengimo ir aptarnavimo įmonė L.E.D. pradėjo bendradarbiauti su kompanija „ABSEN LED“, kuri yra pirmaujanti LED ekranų gamintoja Kinijoje. Dabar „L.E.D.“ Lietuvos ir Latvijos rinkai gali pasiūlyti didžiausio efektyvumo ir patikimumo LED sprendimus, skirtus privataus verslo poreikiams.

„Pasaulyje vis labiau populiarėjant LED ekranams ir video reklamos sprendimams juose, vis daugiau video reklamos procesų priklauso nuo patikimo LED ekranų darbo. Todėl klientams įsirengusiems LED ekranus būtina užtikrinti nepertraukiamą ir kokybišką įrangos veikimą“, -teigia Renatas Parojus, bendrovės „L.E.D.“ plėtros vadovas. R. Parojaus teigimu, „L.E.D.“ atstovauti „ABSEN LED“ pasirinko todėl, kad šios kompanijos gaminama įranga turi labai aiškių techninių pranašumų, garantuojančių ne tik kokybišką,  nepertraukiamą LED ekranų darbą, bet ir didesnį efektyvumą elektros kaštų požiūriu.

 

Apie „ABSEN LED“

Kinijos kompanija „ABSEN LED“ yra pirmaujanti Kinijoje LED ekranų gamintoja. Kompanija LED ekranų srityje specializuojasi jau daugiau nei 14 metų. Per tą laiką kompanija įgyvendino daugiau nei 8000 LED ekranų projektų 110 pasaulio šalių.


2015.07.30. L.E.D. komanda lankėsi "ABSEN LED" gamykloje.

L.E.D. komanda lankėsi "ABSEN LED" video ekranų gamykloje, Kinijoje, Shenzhen mieste, kur apžiūrėjo kuriamus naujausius LED ekranų modelius. Gamykloje šiuo metu dirba daugiau nei 1300 darbuotojų. Gamyklos plotas - 230.000 kv.m. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015.04.30. 10 SMD ekranų - Tverečiaus pasienio poste. 

 

Pagal L.E.D. ir UAB "FIMA" pasirašytą sutartį L.E.D. iki rugsėjo mėnesio sumontuos ir pajungs 10 SMD video ekranų naujai statomame Tverečiaus (Ignalinos raj.) pasienio kontrolės punkte. Specialiai šiam projektui L.E.D. ir NOVASTAR kuria unikalią ekranų valdymo programinę įrangą, kuri bus integruota kartu su kitomis eismo valdymo sistemomis. 

 

2015.04.20. Prolight + Sound 2015. 

 

SBC Photoelectricity Co kvietimu, L.E.D. komanda keliavo į vaizdo ir technologijų gamintojų parodą Prolight + Sound vykusią balandžio 16 - 18 d., Frankfurte, Vokietijoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015.01.06. 4 LED ekranai Šiauliuose. 

 

Pagal L.E.D. ir "Baltishes Haus" pasirašytą sutartį, L.E.D. įrengė 4 LED video ekranus šalia IKI prekybos centro Gardino g. Šiauliuose. Video ekranų dydis - 6 kv.m. Projektas unikalus dar ir tuo, kad ekranai įrengti net 13 metrų aukštyje, kas ženkliai padidina informacijos video ekranuose pastebimumą. 


Pasak L.E.D. atstovo Renato Parojaus, toks kelių LED ekranų įrengimo vienoje prekybos centro teritorijoje projektas Šiauliuose įgyvendintas pirmą kartą. Prekybos centro PC Gardinas projektas - puikus pavyzdys, kaip prekybinės teritorijos lankytojus nukreipti tinkama linkme: per mažuosius LED ekranus nuolat bus transliuojama informacija, kur ir kokie paslaugų tiekėjai įsikūrę, kokios vyksta akcijos ir pan. Be to, daugeliui įmonių, sutelktų vienoje vietoje, vietinė lauko vaizdo reklama tampa svarbi keliais požiūriais: įmonė gali ne tik save pristatyti, bet ir labai operatyviai keisti tik aplinkinei auditorijai aktualią informaciją apie vykstančias akcijas, išpardavimus, specialius pasiūlymus. Todėl kelių LED ekranų kombinacija prie prekybos centrų, tikime, ilgainiui sudomins ir kitų miestų užsakovus“, - teigia R. Parojus.


Kelių LED ekranų įrengimo idėja taip pat išspręs ir gausų įvairios lauko reklamos priemonių panaudojimo problemą. Taip prekybos teritorijoje turėtų nusistovėti vientisas, lankytojų akies neblaškantis lauko reklamos stilius.


 

Show More
Show More
Show More
Show More

Socialiniai tinklai:


LED ekranų ekspertai, turintys didžiausią video ekranų montavimo bei eksploatavimo patirtį Baltijos šalyse. 

Delta biurų pastatas
J. Balčikonio str. 9, Vilnius

Lithuania
 

Įmonės kodas: 303074820
PVM: LT100007799116

a/s: LT247300010136105368
El. paštas: info@ekranai.com
www.ekranai.com