RGB technologija – Lenkijos gamintojų  LED vaizdo ekranai. Mes siūlome lauko LED vaizdo ekranus, kuriuos galima pritaikyti tiek vizualinei reklamai, tiek  informacijos pateikimui (pvz.: servizuose, turizmo agentūrose, sporto renginiuose, ofisuose).

LED vaizdo ekranų savybės:

 

  • Automatinė ryškumo kontrolė

  • Galimas valdymas nuotoliniu būdų internetu

  • Modulinė korekcija naudojimo metu

  • Programinė įranga valdoma naudojant Windows operacinę sistemą

  • Programinė įranga leidžia stebėti ekranuose rodomos informacijos ataskaitas

  • Atnaujinimas 1100Hz

Efektyvus energijos suvartojimas – labai reikšminga RBG technologijos savybė. 
Pradėsite taupyti jau pirmą mėnesį. Naujai įdiegti technologiniai sprendimai leido mums iki minimumo sumažinti  elektros energijos suvartojimo kaštus.

Lengva gaminio struktūra. Dėka novatoriškos technologijos mūsų įrenginiai  yra daug lengvesni nei konkurentų. Mūsų įrenga sveria tik 18kg/m2. Vidutinis konkurentų įrangos svoris siekia net iki 60kg/m2.

Jokių atskirų aušinimo įrenginių ir kitų papildomų komponentų. RGB technologija leido sukurti tokią technologiją, kurios dėka nebereikalingi atskiri aušinimo vėjeliai ir kiti komponentai, kurie didintų LCD ekranų elektros energijos suvartojimą.

Unikalūs technologiniai sprendimai, pritaikyti gamybos procesų ir produkcijos vystyme, leido mums sukurtiLED ekranų modulinę struktūrą, kurios dėka nebeliko apribojimų ekranų dydžiui. Tai leidžia parinkti ir pritaikyti optimalų LED ekrano dydįreikiamoje vietoje.

Montuojant ekranus nereikalingos papildomos tvirtinimo konstrukcijos.  Lengvas įrangos svoris leidžia instaliuoti ekranus netgi netipinėse vietose (pvz.: ant stogo). Kadangi valdymo prieiga yra ekranų priekinėje pusėje, juos lengva valdyti  ir galima montuoti tiesiai ant sienų, nenaudojant jokių papildomų tvirtinimo konstrukcijų.

Efektyvus energijos suvartojimas. Įranga neturi papildomų išorinių komponentų (pvz.: vėjelių). Tai ženkliai sumažina energijos suvartojimą.

Gaminant LED vaizdo ekranus, mes naudojame tik aukščiausios kokybės diodus su dideliu švytėjimo intensyvumu. Tai  užtikriną platų matymo kampą ir ryškų vaizdą net ir saulėtą dieną.

Automatizuotas produkto gamybos procesas (mechaniškas  elektroninių komponentų surinkimas, LED‘ai) užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. Turėdami savo tyrimų ir plėtros departamentą, užtikriname nuolatinį LED ekranų  kokybės gerinimą ir produktų pasirinkimo plėtrą.

Mes nuolatos papildome savo atsarginių detalių sandėlį, tai leidžia užtikrinti sklandų techninio servizo darbą.

Išorinių reklamų rinka Europoje dinamiškai kinta ir plečiasi, didelė dalis šio progreso yra LED ekranų ir LED displėjų rinkos augimas.  Kai reikia priimti sprendimą, kurį tiekėją pasirinkti, būtina suprasti skirtumą tarp pačių produktų, aptarnavimo kokybės, pristatymo skubos, aptarnavimo efektyvumo ir t.t.

Patirtis rinkojeDaugiau kaip 12 000 darbų atlikimo Lenkijoje ir kitose šalyse – mes pasirūpiname visu projekto įgyvendinimu. Mes dalinamės savo patirtimi padėdami parinkti tinkamą vietą, ekrano tipą ir viską suderinti pagal Jūsų  finansines galimybes.

Aptarnavimas ir pagalbaMūsų pačių ir licencijuotų partnerių mobilus aptarnavimo komanda Lenkijoje ir kitose šalyse užtikrina trumpa reakcijos laiką, per kurį patenkiname klientų poreikius.

Kokybės sertifikataiISO 9001; ISO 14001; CE

Apdovanojimai ir prizaiBronzos medalis didžiausioje Lenkijos Reklamos parodoje, vykusioje Varšuvoje „RemaDays 2010“ , technologijų kategorijoje.

MokymaiVisi klientai yra apmokomi kaip reikia dirbti ir naudotis įranga.

Prietaisų įdiegimasPatyrusi montuotojų komanda įdiegia prietaisus greitai ir kokybiškai.

Sandėliuojamos prekėsPrekės pristatomos per 21 darbo dieną, nuo užsakymo pateikimo.

 

Novatoriški produktaiMes patys kuriame naujus produktus, atliekame mokslinius tyrimus ir  patentuojame sprendimus naujiems įrenginiams kurti ir tobulinti.

Didžiausios raiškos produktai visoje Europos rinkoje>7000 Cd/m2

Atrinkti diodai su lustais „Cree“Ilgesnis ekrano veikimo laikas -  daugiau kaip 100000 h

Prietaisų instaliavimas ir valdymas  priekinėje pusėjeNereikia jokių papildomų konstrukcijų norint įmontuoti prietaisus. Juos patogu valdyti. Lengva pakeisti įrenginio dalis

Mažas elektros energijos suvartojimas- tik 110 W/ 1sq mPigi įrenginio priežiūra ir eksploatacija.

Lengvas ekranas – tik 18 kg/ 1 sq mĮrenginius lengva įmontuoti bet kokioje vietoje.

Programinė įranga suderinta su Windows XP, Vista operacinėmis sistemomisLengvai valdomas reklamos intarpų laikas ir parodymų skaičius.

Maitinimo įrenginiai „MeanWell“Garantuoja prietaisų veikimą bet kokiomis oro sąlygomis ir užtikrina apsaugą nuo perkaitimo.

Didelis atsparumas oro sąlygoms. Saugumo standartas IP67Ekranai yra paprastai išvalomi ir lengvai prižiūrimi, galima plauti net su aukšto slėgio srove.

„Texas Instruments“ tvarkyklės pagamintos JAVUžtikrina ekranų paveikslėlių dinamiką, plačią spalvų gamą ir didelę raišką.

Ekranai valdomi internetuPatogu naudotis ir valdyti įrenginius iš bet kurios pasaulio vietos.

Teisingas įrenginio ir tiekėjo pasirinkimas yra labai svarbi ilgo laikotarpio investicija. Kviečiame Jus susisiekti su mūsų pardavimų vadybininkais,  ir mes pateiksime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

led ekranai kaina

led ekranai kaina

led ekranai kaina

Socialiniai tinklai:


LED ekranų ekspertai, turintys didžiausią video ekranų montavimo bei eksploatavimo patirtį Baltijos šalyse. 

Delta biurų pastatas
J. Balčikonio str. 9, Vilnius

Lithuania
 

Įmonės kodas: 303074820
PVM: LT100007799116

a/s: LT247300010136105368
El. paštas: info@ekranai.com
www.ekranai.com