Apie mus

LED ekranai

Esame LED ekranų ekspertai, turintys didžiausią video ekranų montavimo bei eksploatavimo patirtį Baltijos šalyse. Dauguma Lietuvoje veikiančių lauko video ekranų yra įrengti mūsų kvalifikuotų specialistų, turinčių įvairialypės darbo patirties, tame tarpe ir ACM video ekranų tinkle. Mūsų profesionaliai parengti projektai yra plačiai bei sėkmingai įgyvendinami nuo prekybos centrų iki futbolo stadionų.

Creditinfo duomenimis 2016 m. ir 2017 m. patekome tarp ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje. Svarbiausias vertinimo kriterijus - aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, taip pat turto areštų, kitą informaciją.

UNIKALŪS SPRENDIMAI
 

Nuolatos ieškome išskirtinių galimybių bei įgyvendiname nestandartinius projektus. Esame pirmieji Lietuvoje įrengę ekranus (4) trylikos metrų aukštyje. Įgyvendinome unikalų projektą sumontuodami ir įjungdami 10 SMD video ekranų Tverečiaus (Ignalinos raj.) pasienio kontrolės punkte. Specialiai šiam projektui bendradarbiaudami su NOVASTAR sukūrėme išskirtinę ekranų valdymo programinę įrangą, integruojamą kartu su kitomis eismo valdymo sistemomis.

 

PARTNERYSTĖ
 

Siekdami inovatyvių sprendimų bei aukštos darbų kokybės bendradarbiaujame su daugeliu LED ekranų gamintojų bei esame oficialiais jų atstovais Baltijos šalyse. Aktyvus bendradarbiavimas su lyderiais LED srityje, leidžia mums įsigilinti į šios srities tendencijas ir pasiūlyti optimaliausius individualius sprendimus. 2011 m. tapome oficialūs ABSEN LED atstovai ir partneriai Baltijos šalyse, priklausome ABSEN VAP (Value Added Partner) partnerių tinklui.  Tai rodo aukštą L.E.D. kaip partnerio patikimumą, kuris gali suteikti profesionalią pagalbą ir konsultacijas parduodant, instaliuojant ir prižiūrint ABSEN LED produktus.

 

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA
 

Įsigydami mūsų siūlomus video ekranus, įsigyjate ir 24 val. per parą techninio serviso garantiją, konsultacijas visais iškilusiais klausimais bei individualiai taikomus techninius sprendimus. Prireikus galime pasiūlyti įvairius video ekranų valdymo būdus per VPN tinklus, internetą, belaidį ryšį ir kt. Jau daugiau kaip 10 metų patys prižiūrime ir atliekame LED ekranų techninio aptarnavimo bei profilaktikos darbus. Mūsų specialistai yra atestuoti ir turi visus LED ekranų diegimui ir priežiūrai reikalingus sertifikatus (ACE - Absen Certified Engineer), derina naują įrangą, atlieka profilaktinę priežiūrą, apmoko atsakingus darbuotojus ir suteikia visą reikalingą pagalbą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.  

Turite klausimų? Skambinkite +370-690-666-33 

Socialiniai tinklai:


LED ekranų ekspertai, turintys didžiausią video ekranų montavimo bei eksploatavimo patirtį Baltijos šalyse. 

Delta biurų pastatas
J. Balčikonio str. 9, Vilnius

Lithuania
 

Įmonės kodas: 303074820
PVM: LT100007799116

a/s: LT247300010136105368
El. paštas: info@ekranai.com
www.ekranai.com